Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26
1 osoba

Jeśli chcesz kokonać zakupu biletów dla grupy liczącej 10 lub więcej osób, skontaktuj się z nami dzwoniąc do naszego Telefonicznego Biura Obsługi

+48 17 850 80 41

Infolinia czynna
Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Loty z Katowice(KTW) na Cypr(LCA)

Wylot z
Katowice, Polska PL
Lotnisko wylotu
Katowice, Pyrzowice (KTW)
Przylot do
Larnaka, Cypr CP
Lotnisko przylotu
Larnaka, Larnaka Intl Airport Cypr (LCA)
Promocja aktualna:
2020-10-31
Data podróży
Linie lotnicze:
Ryanair Wizzair

Cena od 199,00 pln

Wybierz datę wylotu

Bilety lotnicze
z Katowic(KTW) na Cypr(LCA)

Bezpośrednie loty z Katowic na Cypr Larnaka liniami Wizzair w sezonie letnim 2020 odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty z Katowic w środy startują o godz 11:50, lądowanie w Larnaka o godz 16:00, w niedziele o godz 11:30-15:40. Powrotne połączenia z Cypru (Larnaka) do Katowic także 2 razy w tygodniu, w środy o godz 16:40-19:00 oraz niedziele o godz 16:20-18:40. Zarezerwuj promocyjne loty na Cypr online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty Katowice(KTW) - Cypr (LCA)

Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 1251
W6
2020-12-30 16:00 Katowice (KTW)
2020-12-30 20:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 25h 30m / 1 przesiadka
2021-01-06 21:45 Larnaka (LCA)
2021-01-07 23:15 Katowice (KTW)
1
W9 5914
2021-01-06 21:45 Larnaka (LCA)
2021-01-07 00:50 Doncaster (DSA)
W9
2
W6 1016
2021-01-07 19:00 Doncaster (DSA)
2021-01-07 22:15 Katowice (KTW)
W6
Lot Katowice - Cypr 1
Cena: 425 PLN
Wylot
Czas podróży: 27h 10m / 1 przesiadka
2020-12-26 17:00 Katowice (KTW)
2020-12-27 21:10 Larnaka (LCA)
1
W6 1015
2020-12-26 17:00 Katowice (KTW)
2020-12-26 18:30 Doncaster (DSA)
W6
2
W9 5913
2020-12-27 14:15 Doncaster (DSA)
2020-12-27 21:10 Larnaka (LCA)
W9
Przylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
W9 1252
W6
2021-01-06 20:45 Larnaka (LCA)
2021-01-07 00:10 Katowice (KTW)
Lot Katowice - Cypr 2
Cena: 444 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 1251
W6
2020-12-30 16:00 Katowice (KTW)
2020-12-30 20:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 17h 30m / 2 przesiadki
2021-01-07 21:50 Larnaka (LCA)
2021-01-08 15:20 Katowice (KTW)
1
W6 1792
2021-01-07 21:50 Larnaka (LCA)
2021-01-08 00:40 Gdańsk (GDN)
W6
2
FR 8319
2021-01-08 07:00 Gdańsk (GDN)
2021-01-08 08:15 Sztokholm (NYO)
FR
3
W6 1202
2021-01-08 12:40 Sztokholm (NYO)
2021-01-08 14:20 Katowice (KTW)
W6
Lot Katowice - Cypr 3
Cena: 473 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 1251
W6
2020-12-30 16:00 Katowice (KTW)
2020-12-30 20:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
W6 1252
W6
2021-01-06 20:45 Larnaka (LCA)
2021-01-07 00:10 Katowice (KTW)
Lot Katowice - Cypr 4
Cena: 481 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 1251
W6
2020-12-30 16:00 Katowice (KTW)
2020-12-30 20:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 17h 30m / 2 przesiadki
2020-12-31 21:50 Larnaka (LCA)
2021-01-01 15:20 Katowice (KTW)
1
W6 1792
2020-12-31 21:50 Larnaka (LCA)
2021-01-01 00:40 Gdańsk (GDN)
W6
2
W6 1733
2021-01-01 06:35 Gdańsk (GDN)
2021-01-01 07:50 Sztokholm (NYO)
W6
3
W6 1202
2021-01-01 12:40 Sztokholm (NYO)
2021-01-01 14:20 Katowice (KTW)
W6
Lot Katowice - Cypr 5
Cena: 478 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 1251
W6
2020-12-30 16:00 Katowice (KTW)
2020-12-30 20:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 17h 30m / 2 przesiadki
2021-01-07 21:50 Larnaka (LCA)
2021-01-08 15:20 Katowice (KTW)
1
W6 1792
2021-01-07 21:50 Larnaka (LCA)
2021-01-08 00:40 Gdańsk (GDN)
W6
2
W6 1733
2021-01-08 06:35 Gdańsk (GDN)
2021-01-08 07:50 Sztokholm (NYO)
W6
3
W6 1202
2021-01-08 12:40 Sztokholm (NYO)
2021-01-08 14:20 Katowice (KTW)
W6
Lot Katowice - Cypr 6
Cena: 478 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 1251
W6
2020-12-30 16:00 Katowice (KTW)
2020-12-30 20:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 18h 30m / 3 przesiadki
2021-01-06 23:15 Larnaka (LCA)
2021-01-07 17:45 Katowice (KTW)
1
0B 5137
2021-01-06 23:15 Larnaka (LCA)
2021-01-07 01:35 Bukareszt (OTP)
0B
2
0B 159
2021-01-07 07:00 Bukareszt (OTP)
2021-01-07 08:25 Mediolan (MXP)
0B
3
W6 5531
2021-01-07 11:05 Mediolan (MXP)
2021-01-07 12:35 Eindhoven (EIN)
W6
4
W6 1072
2021-01-07 15:05 Eindhoven (EIN)
2021-01-07 16:45 Katowice (KTW)
W6
Lot Katowice - Cypr 7
Cena: 503 PLN
Wylot
Czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio
W6 1251
W6
2020-12-30 16:00 Katowice (KTW)
2020-12-30 20:10 Larnaka (LCA)
Przylot
Czas podróży: 25h 50m / 2 przesiadki
2021-01-07 21:50 Larnaka (LCA)
2021-01-08 23:40 Katowice (KTW)
1
W6 1792
2021-01-07 21:50 Larnaka (LCA)
2021-01-08 00:40 Gdańsk (GDN)
W6
2
FR 8198
2021-01-08 16:35 Gdańsk (GDN)
2021-01-08 19:45 Odessa (ODS)
FR
3
W6 1280
2021-01-08 21:50 Odessa (ODS)
2021-01-08 22:40 Katowice (KTW)
W6
Lot Katowice - Cypr 8
Cena: 510 PLN
Wylot
Czas podróży: 27h 10m / 1 przesiadka
2020-12-26 17:00 Katowice (KTW)
2020-12-27 21:10 Larnaka (LCA)
1
W6 1015
2020-12-26 17:00 Katowice (KTW)
2020-12-26 18:30 Doncaster (DSA)
W6
2
W9 5913
2020-12-27 14:15 Doncaster (DSA)
2020-12-27 21:10 Larnaka (LCA)
W9
Przylot
Czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka
2021-01-07 11:20 Larnaka (LCA)
2021-01-07 18:35 Katowice (KTW)
1
W6 1552
2021-01-07 11:20 Larnaka (LCA)
2021-01-07 13:50 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3885
2021-01-07 16:40 Warszawa (WAW)
2021-01-07 17:35 Katowice (KTW)
LO
Lot Katowice - Cypr 9
Cena: 506 PLN
Wylot
Czas podróży: 14h 40m / 2 przesiadki
2020-12-31 05:30 Katowice (KTW)
2020-12-31 21:10 Larnaka (LCA)
1
LO 3880
2020-12-31 05:30 Katowice (KTW)
2020-12-31 06:30 Warszawa (WAW)
LO
2
LO 3837
2020-12-31 10:45 Warszawa (WAW)
2020-12-31 11:40 Gdańsk (GDN)
LO
3
W6 1791
2020-12-31 16:25 Gdańsk (GDN)
2020-12-31 21:10 Larnaka (LCA)
W6
Przylot
Czas podróży: 17h 30m / 2 przesiadki
2021-01-07 21:50 Larnaka (LCA)
2021-01-08 15:20 Katowice (KTW)
1
W6 1792
2021-01-07 21:50 Larnaka (LCA)
2021-01-08 00:40 Gdańsk (GDN)
W6
2
FR 8319
2021-01-08 07:00 Gdańsk (GDN)
2021-01-08 08:15 Sztokholm (NYO)
FR
3
W6 1202
2021-01-08 12:40 Sztokholm (NYO)
2021-01-08 14:20 Katowice (KTW)
W6
Lot Katowice - Cypr 10
Cena: 515 PLN